Bariery dla pogotowia nadal przed Parkiem Jordana

1

Bariery dla pogotowia (i nie tylko) nadal przed Parkiem Jordana

Po raz kolejny okazało się w sposób oczywisty, że bariery przed głównym wejściem do parku Jordana ( od strony Al. 3 Maja) utrudniają udzielanie pomocy osobom znajdującym się na terenie Parku i czasami wymagającym pomocy medycznej. Czasem chodzi o młodych uprawiających tam sport, czasem o osoby starsze często odpoczywające na terenie parku.

Po raz kolejny w ostatnich tygodniach do Parku Jordana. została wezwana karetka pogotowia. Tym razem w dniu 10.08. br. nagłej pomocy potrzebowała ranna kobieta Ok. godz. 14 przyjechało pogotowie o numerze 1210 od strony al. 3 Maja, stanęło na pasach na przejściu dla pieszych nie mogąc wjechać do parku. Lekarz wszedł pieszo na teren parku do rannej kobiety, która z trudem poruszając się z pomocą lekarza musiała dotrzeć do karetki pogotowia.

Zdaniem lekarza, podobnie jak wielu krakowian znających ten stan rzeczy, blokowanie tego wjazdu to skandal, ale jakie to ma znaczenie dla decydentów starających się (rzekomo) o zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Krakowa poprzez stawianie kosztowych barier na drodze karetek pogotowia usiłującym spieszyć im z pomocą. ? !

Kto postawi bariery dla karier takich decydentów, którzy skutecznie utrudniają życie mieszkańcom Krakowa ?

T3

T3

T3

Reklamy

Jedna odpowiedź

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: